Fotoalbumy | Fotoalbumy tradycyjne

Fotoalbumy

Utrwal najpiękniejsze chwile swojego życia. Pięknie wydrukowany i oprawiony album to wspaniały prezent dla Ciebie i Twojej rodziny. To oryginalna oprawa zdjęć okolicznościowych (śluby, komunie, rocznice rodzinne), jak też pamiątka z niezapomnianych wakacji prezentowana w formie książki z twardymi stronami. Na jednej kartce albumu zamieszczonych jest od jednego do kilku zdjęć, poukładanych w różnej formie graficznej dopasowanej stylem do prezentowanych zdjęć.

Twoje fotografie

Sam decydujesz o liczbie zdjęć i ich układzie na każdej stronie fotoalbumu. Możesz go wykonać sam w dowolnym programie graficznym (zapoznaj się z poradnikiem dla zaawansowanych), a jeśli chcesz – zaprojektujemy album za Ciebie.

Twoje podpisy

Podpisy pod zdjęciami nadadzą książce wyjątkowy charakter i utrwalą interesujące szczegóły dotyczące ważnych dla Ciebie zdarzeń.

Najwyższej jakości papier

Doskonałej jakości papier o specjalnie dobranej gramaturze, dla zachowania odpowiedniej jakości wydruków i sztywności kart fotoalbumu.

Mocna i trwała oprawa

Fotoalbum oprawiany jest w twardą okładkę. Całość jest szyta i klejona metodą termiczną, zapewniającą trwałość oprawy.

Indywidualna okładka

Możesz sam zaprojektować okładkę zamieszczając dowolne zdjęcie, dedykację lub motto.

Oprawa

Jeśli chcesz całość oprawimy w skórę, drewno lub aluminium, dodamy ekskluzywne etui, stempel na okładce czy metalowe okucia narożników nadając trwały i atrakcyjny wygląd.

Fotoalbumy tradycyjne

mają mają i będą miały zawsze swój niepowtarzalny styl i piękno jak zdjęcia z negatywu. Wklejone zdjęcia, szelest pergaminu to urok dla koneserów fotografii. Albumy są profesjonalnie i solidnie wykonane na zamówienie z bloków albumowych w formatach od 10×15 cm do : 30×40 cm oraz w dwóch kolorach kart: écru i czarny; oprawa z wysokiej jakości materiałów skóropodobnych (lub na życzenie skórzanych). Ponadto proponuję wiele ciekawych wzorów, rodzajów i kolorów okładek (zobacz wzory).

Do albumu można zamówić dodatkowo ekskluzywne etui z eco-skóry.